BG Products na VII. ročníku Business Academy v Bělé pod Bezdězem

Ve středu 24. května 2017 proběhl sedmý ročník odborného školení Business Academy pro fleetové zákazníky. Pro letošní rok byl vybrán areál Motorland Bělá v Bělé pod Bezdězem.

 

Dopolední program se nesl v duchu zajímavých přednášek rozebírajících problematiku, užívání a správu firemních flotil. Součástí přednášek byla i prezentace technologie a výrobků značky BG Products.

                              obr0941                 P1260919

Pozornost účastníků si získala přednáška Jiřího Kocourka ze společnosti I.O.B spol. s r.o.. Ten hovořil o možnostech řešení dekarbonizace pomocí přípravků značky BG Products. Právě produkty a technologie tohoto amerického výrobce jsou používány ve značkových servisech, a díky snadné aplikaci jsou vhodné také pro využití ve firemních flotilách. 

                                                      img-20170524-102654

Celý den byl věnován testování automobilových novinek. Hosté měli k dispozici celkem 45 vozů různých značek i segmentů a kromě klasických pohonů byla možnost svézt se také s elektromobily a hybridy. Připravený testovací okruh vedoucí po místních okreskách prověřil veškeré aspekty vozů a dovolil posádce poznat jejich silné stránky. Atraktivní bylo rovněž testování off-roadových modelů na vytyčené trati přímo v areálu, která nabízela prudké sjezdy, výmoly a další překážky.

obr1074                     obr1143                     obr0888

V místě konání bylo k dispozici i prezentační místo BG Products pro zájemce o tuto problematiku. Ti měli možnost sdílet své zkušenosti ohledně negativního působení karbonu z automobilových firemních flotil s techniky společnosti I.O.B spol. s r.o., která značku BG Products zastupuje v České republice.

obr0890                     obr1195                    obr1197

Nové články

Filtry pevných částic pro benzíny – stejné jako u dieselů?

V září letošního roku vstoupí v platnost emisní norma Euro 6c. Co to znamená pro světové automobilky? Především dochází ke sjednocení emisních norem pro benzínové a dieselové motory u nově vyráběných vozů.

Cesta profesionálů k dekarbonizaci motoru

Vývoj moderních technologií v dnešních automobilech postupuje mílovými kroky, a to sebou přináší také nutnost zdokonalovat pracovní postupy při jejich běžné údržbě či opravách. Často se však vlivem provozu daného automobilu dostane odborný autoservis do situace, kdy musí vyřešit vzniklý problém zcela novým způsobem. I to byla cesta pražského Autoservisu GARANT k úspěšné dekarbonizaci motoru jednoho ze servisovaných vozů značky Lancia.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj