BG Products na VII. ročníku Business Academy v Bělé pod Bezdězem

Ve středu 24. května 2017 proběhl sedmý ročník odborného školení Business Academy pro fleetové zákazníky. Pro letošní rok byl vybrán areál Motorland Bělá v Bělé pod Bezdězem.

 

Dopolední program se nesl v duchu zajímavých přednášek rozebírajících problematiku, užívání a správu firemních flotil. Součástí přednášek byla i prezentace technologie a výrobků značky BG Products.

                              obr0941                 P1260919

Pozornost účastníků si získala přednáška Jiřího Kocourka ze společnosti I.O.B spol. s r.o.. Ten hovořil o možnostech řešení dekarbonizace pomocí přípravků značky BG Products. Právě produkty a technologie tohoto amerického výrobce jsou používány ve značkových servisech, a díky snadné aplikaci jsou vhodné také pro využití ve firemních flotilách. 

                                                      img-20170524-102654

Celý den byl věnován testování automobilových novinek. Hosté měli k dispozici celkem 45 vozů různých značek i segmentů a kromě klasických pohonů byla možnost svézt se také s elektromobily a hybridy. Připravený testovací okruh vedoucí po místních okreskách prověřil veškeré aspekty vozů a dovolil posádce poznat jejich silné stránky. Atraktivní bylo rovněž testování off-roadových modelů na vytyčené trati přímo v areálu, která nabízela prudké sjezdy, výmoly a další překážky.

obr1074                     obr1143                     obr0888

V místě konání bylo k dispozici i prezentační místo BG Products pro zájemce o tuto problematiku. Ti měli možnost sdílet své zkušenosti ohledně negativního působení karbonu z automobilových firemních flotil s techniky společnosti I.O.B spol. s r.o., která značku BG Products zastupuje v České republice.

obr0890                     obr1195                    obr1197

Nové články

S čistou klimatizací i proti koronaviru

Ještě v nedávné době platilo, že používání klimatizací ve vozech je výsadou výhradně letního období. Vývoj konstrukce moderních automobilových klimatizačních jednotek však nyní směřuje k jejich celoročnímu používání. I proto je důležitá správná celoroční údržba celého systému. Americká společnost BG Products přichází na trh nyní s novým antibakteriálním a antivirotickým dezinfekčním výrobkem.

Prevence pro hybridy ve třech krocích

Moderní automobily s plně hybridním pohonem získávají v současnosti na trhu stále větší oblibu. Vedle prokazatelné šetrnosti při provozu se navíc jejich majitelé často mohou spolehnout na různá zvýhodnění. Značka BG Products však se svým preventivním programem nezapomíná také na pravidelnou údržbu hybridních vozů.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj