BG Products na VII. ročníku Business Academy v Bělé pod Bezdězem

Ve středu 24. května 2017 proběhl sedmý ročník odborného školení Business Academy pro fleetové zákazníky. Pro letošní rok byl vybrán areál Motorland Bělá v Bělé pod Bezdězem.

 

Dopolední program se nesl v duchu zajímavých přednášek rozebírajících problematiku, užívání a správu firemních flotil. Součástí přednášek byla i prezentace technologie a výrobků značky BG Products.

                              obr0941                 P1260919

Pozornost účastníků si získala přednáška Jiřího Kocourka ze společnosti I.O.B spol. s r.o.. Ten hovořil o možnostech řešení dekarbonizace pomocí přípravků značky BG Products. Právě produkty a technologie tohoto amerického výrobce jsou používány ve značkových servisech, a díky snadné aplikaci jsou vhodné také pro využití ve firemních flotilách. 

                                                      img-20170524-102654

Celý den byl věnován testování automobilových novinek. Hosté měli k dispozici celkem 45 vozů různých značek i segmentů a kromě klasických pohonů byla možnost svézt se také s elektromobily a hybridy. Připravený testovací okruh vedoucí po místních okreskách prověřil veškeré aspekty vozů a dovolil posádce poznat jejich silné stránky. Atraktivní bylo rovněž testování off-roadových modelů na vytyčené trati přímo v areálu, která nabízela prudké sjezdy, výmoly a další překážky.

obr1074                     obr1143                     obr0888

V místě konání bylo k dispozici i prezentační místo BG Products pro zájemce o tuto problematiku. Ti měli možnost sdílet své zkušenosti ohledně negativního působení karbonu z automobilových firemních flotil s techniky společnosti I.O.B spol. s r.o., která značku BG Products zastupuje v České republice.

obr0890                     obr1195                    obr1197

Nové články

Řeší vodík nebo ultrazvuk skutečně efektivně proces dekarbonizace motoru?

Ve světě dekarbonizace motorů je dnes poměrně velká konkurence a nabídkami na odstranění karbonu se to jen hemží. Přirozeně každý, kdo takovou technologii nabízí preferuje pouze to „svoje řešení“. Ale jak je to doopravdy s bojem proti karbonovým úsadám? Často chce zájemce o dekarbonizaci motoru znát odpověď na otázku, jak se od sebe liší metoda prováděná vodíkem nebo ultrazvukem. Anebo snad existuje i jiné řešení? Pojďme do tohoto dilema vnést trochu světla.   

BG – Prokazatelná cesta k úspoře paliva

Technologie americké společnosti BG Products již dlouhodobě směřuje k dekarbonizaci motorů, což mimo jiné přináší i sníženou spotřebu paliva u zážehových i vznětových motorů. A jak jsme se přesvědčili, nejedná se pouze o osobní vozy.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj