Technologie BG Products pod přísným dozorem odborných médií

Téma čištění motorů a DPF filtrů od problémového karbonu je v současnosti velmi diskutované a samozřejmě názory na odlišné technologie na trhu mají také česká odborná média.

Společnost I.O.B., výhradní zástupce americké společnosti BG Products se proto rozhodla pozvat novináře z oblasti auto-moto na speciální technologický workshop, kde prezentovala své dvě zásadní dekarbonizační technologie – čištění spalovacího prostoru zážehového motoru a také čištění DPF filtru u vozidla se vznětovým motorem. Vedle ukázky reálné dekarbonizace na dvou automobilech, získali odborní novináři během technologického workshopu cenné informace o příčinách vzniku karbonu v motoru a efektivním řešení jeho odstranění pomocí technologie BG Products, v rámci obsáhlé technické přednášky Jiřího Kocourka, jednatele společnosti I.O.B..

P1260935             P1260919            P1260951

Technologický workshop ukázal nutnost neustálé komunikace na téma dekarbonizace a pozvaná média na něj reagovala velmi pozitivně. Tomáš Dusil, redaktor největšího automobilového portálu auto.cz, reagoval na prezentovanou technologii ve svém článku: „Řešení ukázala americká firma BG Products, s níž jste se již setkali v souvislosti s filtry pevných částic. Zatímco v jejich případě řeší chemické čištění logicky pouze následky, nikoliv příčinu, v otázce dekarbonizace motoru nabízí chemická cesta dle dosavadních zkušeností samá pozitiva.“

Všechny články odborných médií věnované dekarbonizaci naleznete v rubrice „Co se píše“.  

Nové články

Řeší vodík nebo ultrazvuk skutečně efektivně proces dekarbonizace motoru?

Ve světě dekarbonizace motorů je dnes poměrně velká konkurence a nabídkami na odstranění karbonu se to jen hemží. Přirozeně každý, kdo takovou technologii nabízí preferuje pouze to „svoje řešení“. Ale jak je to doopravdy s bojem proti karbonovým úsadám? Často chce zájemce o dekarbonizaci motoru znát odpověď na otázku, jak se od sebe liší metoda prováděná vodíkem nebo ultrazvukem. Anebo snad existuje i jiné řešení? Pojďme do tohoto dilema vnést trochu světla.   

BG – Prokazatelná cesta k úspoře paliva

Technologie americké společnosti BG Products již dlouhodobě směřuje k dekarbonizaci motorů, což mimo jiné přináší i sníženou spotřebu paliva u zážehových i vznětových motorů. A jak jsme se přesvědčili, nejedná se pouze o osobní vozy.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj