Technologie BG Products pod přísným dozorem odborných médií

Téma čištění motorů a DPF filtrů od problémového karbonu je v současnosti velmi diskutované a samozřejmě názory na odlišné technologie na trhu mají také česká odborná média.

Společnost I.O.B., výhradní zástupce americké společnosti BG Products se proto rozhodla pozvat novináře z oblasti auto-moto na speciální technologický workshop, kde prezentovala své dvě zásadní dekarbonizační technologie – čištění spalovacího prostoru zážehového motoru a také čištění DPF filtru u vozidla se vznětovým motorem. Vedle ukázky reálné dekarbonizace na dvou automobilech, získali odborní novináři během technologického workshopu cenné informace o příčinách vzniku karbonu v motoru a efektivním řešení jeho odstranění pomocí technologie BG Products, v rámci obsáhlé technické přednášky Jiřího Kocourka, jednatele společnosti I.O.B..

P1260935             P1260919            P1260951

Technologický workshop ukázal nutnost neustálé komunikace na téma dekarbonizace a pozvaná média na něj reagovala velmi pozitivně. Tomáš Dusil, redaktor největšího automobilového portálu auto.cz, reagoval na prezentovanou technologii ve svém článku: „Řešení ukázala americká firma BG Products, s níž jste se již setkali v souvislosti s filtry pevných částic. Zatímco v jejich případě řeší chemické čištění logicky pouze následky, nikoliv příčinu, v otázce dekarbonizace motoru nabízí chemická cesta dle dosavadních zkušeností samá pozitiva.“

Všechny články odborných médií věnované dekarbonizaci naleznete v rubrice „Co se píše“.  

Nové články

Filtry pevných částic pro benzíny – stejné jako u dieselů?

V září letošního roku vstoupí v platnost emisní norma Euro 6c. Co to znamená pro světové automobilky? Především dochází ke sjednocení emisních norem pro benzínové a dieselové motory u nově vyráběných vozů.

Cesta profesionálů k dekarbonizaci motoru

Vývoj moderních technologií v dnešních automobilech postupuje mílovými kroky, a to sebou přináší také nutnost zdokonalovat pracovní postupy při jejich běžné údržbě či opravách. Často se však vlivem provozu daného automobilu dostane odborný autoservis do situace, kdy musí vyřešit vzniklý problém zcela novým způsobem. I to byla cesta pražského Autoservisu GARANT k úspěšné dekarbonizaci motoru jednoho ze servisovaných vozů značky Lancia.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj