Technologie BG Products pod přísným dozorem odborných médií

Téma čištění motorů a DPF filtrů od problémového karbonu je v současnosti velmi diskutované a samozřejmě názory na odlišné technologie na trhu mají také česká odborná média.

Společnost I.O.B., výhradní zástupce americké společnosti BG Products se proto rozhodla pozvat novináře z oblasti auto-moto na speciální technologický workshop, kde prezentovala své dvě zásadní dekarbonizační technologie – čištění spalovacího prostoru zážehového motoru a také čištění DPF filtru u vozidla se vznětovým motorem. Vedle ukázky reálné dekarbonizace na dvou automobilech, získali odborní novináři během technologického workshopu cenné informace o příčinách vzniku karbonu v motoru a efektivním řešení jeho odstranění pomocí technologie BG Products, v rámci obsáhlé technické přednášky Jiřího Kocourka, jednatele společnosti I.O.B..

P1260935             P1260919            P1260951

Technologický workshop ukázal nutnost neustálé komunikace na téma dekarbonizace a pozvaná média na něj reagovala velmi pozitivně. Tomáš Dusil, redaktor největšího automobilového portálu auto.cz, reagoval na prezentovanou technologii ve svém článku: „Řešení ukázala americká firma BG Products, s níž jste se již setkali v souvislosti s filtry pevných částic. Zatímco v jejich případě řeší chemické čištění logicky pouze následky, nikoliv příčinu, v otázce dekarbonizace motoru nabízí chemická cesta dle dosavadních zkušeností samá pozitiva.“

Všechny články odborných médií věnované dekarbonizaci naleznete v rubrice „Co se píše“.  

Nové články

Na spotřebu paliva netradičním měřením

Téma spotřeby paliva se pravidelně objevuje nejen v renomovaných motoristických časopisech, ale rozebírá se často mezi majiteli osobních automobilů různých značek. Připravili jsme pro vás jedno z nejpřesnějších měření skutečného „apetitu“ moderní pohonné jednotky.

BG Products vstupuje do českého motorsportu

Americká značka BG Products se v roce 2019 objeví ve světě vrcholných automobilových soutěží v rallye. Společnost I.O.B., spol. s r.o., která amerického výrobce chemických kapalin pro automobilový průmysl zastupuje v České republice, podepsala smlouvu se špičkovým českým soutěžním týmem Racing 21 o technologickém partnerství.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj