Technologie BG Products pod přísným dozorem odborných médií

Téma čištění motorů a DPF filtrů od problémového karbonu je v současnosti velmi diskutované a samozřejmě názory na odlišné technologie na trhu mají také česká odborná média.

Společnost I.O.B., výhradní zástupce americké společnosti BG Products se proto rozhodla pozvat novináře z oblasti auto-moto na speciální technologický workshop, kde prezentovala své dvě zásadní dekarbonizační technologie – čištění spalovacího prostoru zážehového motoru a také čištění DPF filtru u vozidla se vznětovým motorem. Vedle ukázky reálné dekarbonizace na dvou automobilech, získali odborní novináři během technologického workshopu cenné informace o příčinách vzniku karbonu v motoru a efektivním řešení jeho odstranění pomocí technologie BG Products, v rámci obsáhlé technické přednášky Jiřího Kocourka, jednatele společnosti I.O.B..

P1260935             P1260919            P1260951

Technologický workshop ukázal nutnost neustálé komunikace na téma dekarbonizace a pozvaná média na něj reagovala velmi pozitivně. Tomáš Dusil, redaktor největšího automobilového portálu auto.cz, reagoval na prezentovanou technologii ve svém článku: „Řešení ukázala americká firma BG Products, s níž jste se již setkali v souvislosti s filtry pevných částic. Zatímco v jejich případě řeší chemické čištění logicky pouze následky, nikoliv příčinu, v otázce dekarbonizace motoru nabízí chemická cesta dle dosavadních zkušeností samá pozitiva.“

Všechny články odborných médií věnované dekarbonizaci naleznete v rubrice „Co se píše“.  

Nové články

S čistou klimatizací i proti koronaviru

Ještě v nedávné době platilo, že používání klimatizací ve vozech je výsadou výhradně letního období. Vývoj konstrukce moderních automobilových klimatizačních jednotek však nyní směřuje k jejich celoročnímu používání. I proto je důležitá správná celoroční údržba celého systému. Americká společnost BG Products přichází na trh nyní s novým antibakteriálním a antivirotickým dezinfekčním výrobkem.

Prevence pro hybridy ve třech krocích

Moderní automobily s plně hybridním pohonem získávají v současnosti na trhu stále větší oblibu. Vedle prokazatelné šetrnosti při provozu se navíc jejich majitelé často mohou spolehnout na různá zvýhodnění. Značka BG Products však se svým preventivním programem nezapomíná také na pravidelnou údržbu hybridních vozů.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj