Dekarbonizace v obraze

03_DPF čistění_aplikace_01Karbon je skutečným nepřítelem každého motoru a to vznětového i zážehového.

Existuje však efektivní cesta k jeho jednoduchému bezdemontážnímu, časově nenáročnému a cenově přijatelnému odstranění ze všech automobilových součástí.

O tom jak a proč karbon v motoru škodí s následným preventivním řešením tohoto negativního jevu jsme si během testu dekarbonizace motoru v dílnách Subaru Emil Frey povídali s Jiřím Kocourkem, obchodně-technickým manažerem BG Products, Inc. ve společnosti I.O.B. spol. s r.o.

Nové články

Prevence pro hybridy ve třech krocích

Moderní automobily s plně hybridním pohonem získávají v současnosti na trhu stále větší oblibu. Vedle prokazatelné šetrnosti při provozu se navíc jejich majitelé často mohou spolehnout na různá zvýhodnění. Značka BG Products však se svým preventivním programem nezapomíná také na pravidelnou údržbu hybridních vozů.

I automat vyžaduje péči

     Možná jste si mysleli anebo byli ujišťováni výrobci automobilů, že kapalina v automatické převodovce je doživotní záležitostí. Možná se o tom tolik nepíše v médiích, jako v případě výměny motorové oleje či brzdové kapaliny. Jedno je však dnes ale jisté, kvalita a životnost kapaliny v automatech má svůj časový limit.

Další články

Dekarbonizace

Naftový motor

Dekarbonizuj

Benzínový motor

Dekarbonizuj

DPF filtr pevných částic

Dekarbonizuj